Наука легше знаходить ліки, ніж відповіді. (Жан Ростан)
Вітаємо Вас держи нашому сайті!

Навчання - нелегка направо як в целях учнів, этак і ради їх учителів. Щоб виховувати хороших людей та фахівців, потрібні неабиякі зусилля.

Ми пропонуємо базу з більш як тисячі презентацій освітньої тематики, надіслані нашими відвідувачами, серед яких є досвідчені вчителі та їх учні. Сподіваємося, це допоможе зробити процес навчання цікавішим, різноманітнішим та захоплюючим.

Звісно, на презентації никак не можна викласти всю інформацію, вона є этак званим "ключем" по освоєння матеріалу. Тому після її перегляду також рекомендуємо скористатися додатковою літературою.

Ви також можете стати частиною даного проекту. Надсилайте свої роботи , коментуйте , пропонуйте . Кожне ваше діяння для даному сайті стане интересах нас поштовхом давно вдосконалення, пошуку нових ідей та хороших справ.

Презентація "Андрей Шептицький"
Презентації з історії України

Презентація

данная презентація призначена на проведення мультимедійного уроку з історії України. В ній міститься інформація для митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького.

Кількість слайдів - 0.

Презентація "Червона журнал України. Тварини"
Презентації з географії

Презентація

данная презентація призначена интересах проведення мультимедійного уроку з географії. Містить інформацію относительно тварин з Червоної книги України.

Кількість слайдів - 00.

Презентація "Італійська республіка"
Презентації з географії

Презентація

дарованная презентація призначена чтобы проведення мультимедійного уроку з географії. Містить інформацію относительно географічне положення, природні умови, корисні копалини, населення, галузі промисловості, сільське господарство, поездка Італії.

Кількість слайдів - 02.

Презентація "Тарас Шевченко"
Презентації з української літератури

Тарас Шевченко

данная презентація чудово підійде к проведення мультимедійного уроку з української літератури. Містить інформацію оборона життєвий та творчий большак Тараса Григоровича Шевченка.

Кількість слайдів - 05.

Презентація "Ергономіка"
Презентації з технологій

Презентація

дарованная презентація чудово підійде к проведення мультимедійного уроку з технологій. Містить інформацію ради таку наукову дисципліну, як ергономіка.

Кількість слайдів - 06.

Презентація "Видатні вчені Стародавньої Греції"
Презентації з всесвітньої історії

Презентація

дарованная презентація чудово підійде на проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. В ній міститься інформація ради таких видатних вчених Стародавньої Греція, як Фалес, Анаксимандр, Анаксімен, Демокріт, Геракліт, Сократ, Платон, Арістотель, Епікур, Геродот, Гіпократ, Евклід, Архімед тощо.

Кількість слайдів - 07.

Презентація "Барак Обама" (2)
Презентації з всесвітньої історії

Презентація

дарованная презентація підійде с целью проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. Містить інформацію оборона 04-го президента Сполучених Штатів Америки Барака Обаму.

Кількість слайдів - 07.

Презентація "Олімпійський рух"
Презентації возьми різні теми

Презентація

данная презентація чудово підійде с целью проведення мультимедійного уроку з всесвітньої історії. В ній міститься інформація относительно олімпійський рух держи початку 00 століття.

Кількість слайдів - 07.

Презентація "Пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва"
Презентації з художньої культури

Презентація

данная презентація призначена ради проведення мультимедійного уроку з художньої культури. Містить інформацію ради пам"ятки культури та образотворчого мистецтва від часів виникнення та розквіту Київської Русі по мнению початку XX століття.

Кількість слайдів - 03.

Презентація "Карпатський район"
Презентації з географії

Презентація

данная презентація призначена с целью проведення мультимедійного уроку з географії. В ній міститься інформація ради сам з економічних районів України - Карпатський (склад району, географічне положення, природні умови, ярлык населення, економічні зв"язки тощо).

Кількість слайдів - 02.

Презентація "Іван Карпенко-Карий" (2)
Презентації з української літератури

Презентація

дарованная презентація чудово підійде в целях проведення мультимедійного уроку з української літератури. Містить інформацію относительно життєвий путь Тобілевича Івана Карповича (Карпенка-Карого).

Кількість слайдів - 04.

Презентація "Артюр Рембо" (2)
Презентації з світової (зарубіжної) літератури

Артюр Рембо

дарованная презентація орієнтована для проведення заняття з світової літератури. В ній міститься інформація для дитинство, перші спроби творчості, естетичні погляди французького поета Артюра Рембо.

Кількість слайдів - 01.Сторінка 0 з 0

Презентації PowerPoint © 0012-2017

yzhiba0908.hello-ip.eu nahiap2008.dynv6.net leni2307gf.hello-ip.eu главная rss sitemap html link